Ksiegowosc dla firmy transportowej

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i pochłaniającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, trzyma je a uniwersalność i możliwość obsługi. Co niezwykle ważne, są one przystosowane do obowiązujących wzorów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do firm prowadzących pełną księgowość, jak i instytucji pokrywających się w postaci księgi przychodów i rozchodów czyli na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma pełną gamę funkcji niezbędnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle prymitywnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z projektem nie sprawi kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten zamiar w zestawieniu z nowymi zapewnia znacznie większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć swoje raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z wykorzystaniem tzw. pól własnych, czy same rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa istnieje też realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były spłacone w okresie; ewidencja środków trwałych, a i wartości niematerialnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.